| cookyemadyeu a întrebat:

Stie cineva niste siteuri cu catei care se vinde yorkshire terrier? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Studiez medicina veterinara:
www.eanimale.ro
Dai click la Vanzari apoi alegi rasa Yorkshire terrier,nu pot da link-ul direct deoarece nu imi merge.
Un caine e o responsabilitate mare!
Ii trebuie vaccinurile facute la zi, anti deparazitari, jucarii, mancare anume, baita cu sampon anume doar de la 6 luni!
Pana la 1 an il hranesc cu mancare de Juniori, de la 1 an cu Mini Adult iar de la 2 cu Adult.
Succes si O noapte placuta! :)

3 răspunsuri:
| Armatistul82 a răspuns:

Pe tocmai.ro ori pe okazii ori pe mercador.ro

| cookyemadyeu explică (pentru Armatistul82):

Multumesc pentru raspuns.Dau funda dupa ce m-ai primesc siteuri.

| 96SeB96 a răspuns:

Poftim : http://www.tocmai.ro/cauta?typ=1&q=yorkshire+terrier&ct=33&2&jd=all
sau
http://www.okazii.ro/caini/rase-caini/?at[1408004][]=1244429
Daca poti da mai multi bani poti sa il ei de la o canisa.
Canisa Premium sau Canisa Primo Pet.