| ake007 a întrebat:

Stie cineva site-uri unde pot gasi modele pentru bratari de genul acestora http://www.akehandmade.blogspot.com/? Acestea sunt facute de mine, insa mai vreau idei.Multumesc.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Toate alea leai facut turaised eyebrows ce super sunt foarte frumoase happy

| Criiss16 a răspuns:

Din pacate nu stiu. Woow bratarile facute de tine sunt chiar super! Chiar esti talentata la asa ceva.Succes in continuare!:*

| danutza a răspuns:

Nu stiu dar vreau sa iti sp k sunt misto rau..bravo esti talentata :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti? Cum pot sa cumpar una?

| ake007 explică:

Sunt din Craiova.Gasesti pe blog id-ul meu, in general le-am vandut doar celor din oras.