| Maria203 a întrebat:

Stie cineva un loc in Tulcea care vinde sticla pentru ca vreau as fac un acvariu?

Răspuns Câştigător
| Criss_Crissty_1999 a răspuns:

Nu știu dacă în Tulcea există, dar la Alba Iulia, plătești 200 de lei și îți arată cum îți poate face acvariu într-o carte.Eu am avut pești,și acolo mi-am făcut, îți poate face pătrat, dreptunghiular, un fel de romb pe o parte (cu ceva suport, dar nu cred că mai are forma asta.)
Sper că te-am ajutat

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce nu-l cumperi de-a gata? În magazinele Pet Shop, găsești diverse modele și îți poți alege dimensiunea dorită.