| cksajbkb a întrebat:

Stiti vreo geamgerie in ploiesti, pentru ca vreau sa imi fac un acvariu si e mai rentabil sa il fac decat sa il cumpar sau daca stiti pe cineva care vinde sticla transparente plana.

Răspuns Câştigător
| alexeu998 a răspuns:

Da este o geamgerie! O gasesti in centru este pe langa liceul I l Caragiale si este foarte ieftin! Eu pe un acvariu de 2 metri si ceva lungime si 1 metru si ceva latime mi-a luat vreo 2 miliaone! Si daca il cumparam dadeam vreo 30 de milioane