| ChidoriKing a întrebat:

Stie cineva vreun anime de genul asta : un baiat salveaza o fata,iar mai tarziu fata se indragosteste de el sau un baiat are o putere foarte mare dar nu stie sa o foloseasca la inceput si o invata pe parcurs si devine mai puternic, si toate fetele mor dupa el? Funda! ^w^

2 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

Kore wa zombie de su ca? (practic baiatul a salvat-o pe necromanta de singuratate, o sa vezi tu, ca dupa nu mai are farmec sa il urmaresti si vezi ca e ecchi si super tare, eu inca il ador, deci baiatul e salvat)
High school dxd(e tot ecchi si e la fel la inceput, baiatul e salvat, dar pe la sfarsit el incepe sa-si "dezlantuie" puterile.)
Blood Lad (e cum ai zis tu, baiatul salveaza fata)
Hakuoki (la fel, fata e salvata de baiat, iar ea se indragosteste de el, e super genial.)
Rosario + vampire (1 si 2) (ecchi, baiatul a fost prima oara salvat si dupa se ajuta reciproc, asta e unul dintre animele pentru care stateam pana dimineata laughing e super )

Sper ca te-am ajutat, noroc.

| ChidoriKing explică (pentru RobertFHC):

Kore wa zombi si HighSchool DxD le-am vazut, o sa ma uit si la celelalte, mersi frumos happy