| AnaMaryadragutaa a întrebat:

Stiti cumva cum pot primii spre testare produse pentru bebelusi? Sau site-uri cu concursuri pentru bebelusi? Multumesc! Dau funda!

3 răspunsuri:
| CatalinaOnorar a răspuns:

Poti incerca sa abordezi diverse site-uri care comercializeaza astfel de produse, este posibil sa fie interesati de colaborari daca vei scrie despre produsele lor. Eu folosesc produsele Plasmon si comand de pe https://www.pravalialuibebe.ro pe care ii urmaresc si pe Facebook si am vazut ca mai au concursuri