| gaby555555 a întrebat:

Ce concursuri (site-uri) cu voturi pentru premii stiti? dar sa fie adevarate.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
In primul rand nimic nu e adevarat! cine crezi ca iti da iphone daca dai un like sau mai stiu eu ce...

| Grimmjow69 a răspuns:

Salut.
Stiu doar unul : http://www.bree.ro/

Trebuie sa aduni voturi pe care le schimbi in unul sau mai multe premii, indiferent de timpul in care aduni voturile sau locul pe care il ocupi in clasament. Singura conditie este sa ai voturile aferente premiului sau premiilor pe care le doresti.