| topmaze a întrebat:

Stiti cumva daca pentru un bozer am nevoie de botnita sa-l scot prin parc la plimbare? Are botul intr-un anume fel ca il incomodeaza si e prietenos cu lumeabig grin

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu conteaza ca e prietenos sau nu. Botnita este obligatorie.

| Bogdanm82 a răspuns:

Intra aici si afla mai multe direct de la proprietari de caini.
www.cosmopet.ro

| Nikol99 a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca dupa infatisare (cei mai mari) par destul de infioratori, dar daca cainele tau e cel de la profil si spui ca e prietenos nu cred ca necesar sa poarte o botnita. Sper ca te-am ajutat bye :X