| smile20000 a întrebat:

Stiti cumva unde este prin iasi o pensiune canina si preturile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o pensiune cacnina pe langa zona bucium, din cate am citit pe net in acest articol

PENSIUNE CANINA, zona Bucium, linistita, departe de zgomotul orasului. Asiguram servicii de cazare, hrana, asistenta medicala (doi medici veterinari cu cabinet si farmacie veterinara in oras). Daca doriti sa aveti un concediu fara griji, va asteptam cu drag!

1 răspuns:
| AlexandraHarh a răspuns:

Buna,

Este o pensiune canina in zona Breazu, nou construita cu preturi foarte bune, in jur de 15 ron/zi- inclus cazare, mancare, plimbare (padurea este foarte aproape de pensiune). Contact: dresaj_canin_is@yahoo.com