| patySsmile a întrebat:

Stiti ceva saloane de coafura canina in oradea happy ? Cele mai multe au funda ! love struck

9 răspunsuri:
| Razvy_4886 a răspuns:

1. Salon Clăbucel(Adresa: George Emil Palade nr.128, Oradea In cartierul Europa, in apropierea Universitatii si a magazinului Real 1)
2. Salonul Tickie(adresa: Str. Cazaban nr. 14/A, Bl. Pb 18, Ap. 1.)
3. Bella Land(adresa: Str. Parcul Traian, Nr. 27, Ap. 17, 410044)

| Canina_Skiper_Oradea_Coafura_1982 a răspuns (pentru Razvy_4886):

Salon Coafura Canina " SKIPER" Oradea, Str Primariei, Nr 18, Tel 0748. 784. 491, www.coafuracanina.com

| DogBarber a răspuns:

Vino Aici! www.dog-barber.net. Facebook/dog barber net
Pe Bulevardul Dacia nr.2 bloc A1. Avem un pachet complet pentru 4 lăbuțe fericite
Tel 0745 815 241
Preturi foarte bune începând cu 25 lei

| Canina_Skiper_Oradea_Coafura_1982 a răspuns:

SALON COAFURA –COSMETICA CANINA SKIPER

www.coafuracanina.com

PROGRAMARI LA Tel. 0748. 78. 44. 91

· ai un catel si nu sti unde sa-l tunzi sau sa-l speli?

· vrei ceva pe masura asteptarilor tale la un tarif convenabil?

· Vrei un bonus pentru catelusul tau?

· Alege unul din pachetele de infrumusetare canina Skiper

·

PACHET Skiper AVANTAJE (intretinere saptamanala)

spalat, uscat, periat, aranjat profesional, curatat in urechi; parfumat

TALIE MICA-MIJLOCIE: 20 lei

La 4 pachete Avantaj al 5-lea Avantaj GRATUIT!

· PACHET Skiper STANDARD (intretinere periodica)

spalat, tuns, uscat, periat, trimat, aranjat, taiat unghii,

curatat in urechi, parfumat

TALIE MICA-MIJLOCIE: 55 lei

Dupa 4 pachete Standard ai 50 % reducere la al 5-lea pachet Standard

·

PACHET Skiper TOP (intretinere periodica) spalat, tuns, tratament professional pentru blana; uscat, periat,

descalcit trimat, aranjat, taiat unghii, curatat in urechi, curatat glande perianale, spalat pe dinti, parfumat:

TALIE MICA-MIJLOCIE: 70 lei

Dupa 4 pachete Top ai 50% reducere la al 5-lea pachet Top

- preturi avantajoase pentru caini de talie mare!

Nou

Descalcire :

Talie mica/ mijlocie Pret: 15 lei / ora

Talie mare Pret: 20-25 lei / ora

Furminizare: ( scoaterea blani moarte in proportie de 80 %) :

Talie mica/ mijlocie Pret: 10 lei / ora

Talie mare Pret: 20-25 lei / ora

Pedichiura + Lac unghi :

Pret: 15 lei

| Canina_Skiper_Oradea_Coafura_1982 a răspuns:

Salon Coafura Canina " SKIPER " Oradea, Str Primariei, Nr 18, Tel: 0748. 784. 491, www.coafuracanina.com

| Canina_Skiper_Prieteni_Coafura_1980 a răspuns:

ITI RASPLATIM FIDELITATEA CU O REDUCERE DE 25%!
Tel. 0748.78.44.91
- La 5 tunsori, a-6-a oara se ofera o reducere de 25%!
- CARD CLIENT
www.coafuracanina.com
- ai un catel si nu sti unde sa-l tunzi sau sa-l speli?
- vrei ceva pe masura asteptarilor tale la un tarif convenabil?
- Vrei un bonus pentru catelusul tau?
- Alege unul din pachetele de infrumusetare canina Skiper
- PACHET Skiper AVANTAJE (intretinere saptamanala)
spalat, uscat, periat, aranjat profesional, curatat in urechi; parfumat
TALIE MICA-MIJLOCIE: 30 lei
• PACHET Skiper STANDARD (intretinere periodica)
spalat, tuns, uscat, periat, trimat, aranjat, taiat unghii,
curatat in urechi, curatat, parfumat;
TALIE MICA-MIJLOCIE: 60 lei
A-6-a oara se ofera 25% reducere daca va prezentati cu cardul client.
• PACHET Skiper TOP (intretinere periodica) spalat,tuns,tratament professional pentru blana; uscat,periat,
descalcit trimat, aranjat, taiat unghii, curatat in urechi, curatat glande perianale, spalat pe dinti, parfumat:
TALIE MICA-MIJLOCIE: 80 lei
A-6-a oara se ofera reducere 25%
- cele mai avantajoase tarife pentru caini de talie mare!

Programari la nr. 0748784491 sau
www.coafuracanina.com
www.facebook.com/skiperprieteni

Va multumim!

| monikinga a răspuns:

Salonul cutu-cutu str.Dobrogeanu Gherea nr.1A nr.tel. 0741 280 188

| happydogoradea a răspuns:

Salon Happy din Rogerius are cele mai mici tarife: 45 Ron toaletaj complet pentru talie mica; 60 Ron pentru talie medie si 110 talie mare. Programari la tel.: 0747823623

| SalonClabucel a răspuns:

Va asteptam la cel mai mare salon de infrumusetare canina din Oradea. Salonul Clabucel va ofera servicii profesionale de toaletare canina: descalcit, tuns, spalat, coafat, taiat unghii, curatat urechi, parfumat, masaj.

Salonul beneficiaza de un spatiu foarte generos fiind situat intr-o vila cu curte in cartierul rezidential Europa (langa magazinul REAL1). In timp ce dumneavoastra faceti cumparaturile in centrele comerciale din apropiere, noi ne ocupam cu multa grija de catelul dumneavoastra. Salonul este dotat cu echipamente profesionale iar personalul este calificat.

Adresa: George Emil Palade nr. 128, Oradea (In cartierul Europa, in apropierea Universitatii si a magazinului Real 1)

http://www.clabucel.ro/

Programari la tel: 0746 122 933