| IlegalSmile a întrebat:

Stiti jocuri la fel ca metin2? Dar sa fie in romana

8 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

4story

| Zmeura a răspuns:

4story este un joc asemanator cu metin2 dac numai ca faci alfel levalul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

City of heroes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 4 story este cam plictisitor daca vrei sa stii joaca blacknight metin2 ca te cresti in 15 minute pana la lv 60 70 este mai tare te sfatuiesc mie nu imi place 4story ca l-am instalat eram atat de nerabdatoare si apoi cand l-am vazut nu mi-a placut deloc

| Marian_Robert_2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai smecher metin e imperial
e super tare lv max 250 si ai mape speciale dela 90 si cresti tot intro ora

| yupy a răspuns:

4story plzz da-mi fundita