| GESARGEAG a întrebat:

Stiti niste site-uri de se cumpara animale cu livrare in toata tara?

8 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Depinde ce fel de animale! Daca vrei animale exotice si pesti, nevertebrate sunt cei mai de incredere si aduc oriunde fara nici o problema.Eu i-am intrebat de un peste extrem de rar la noi si i-am intrebat daca va fi greu de livrat, replica primita de la ei a fost:"Avem o retea de curierat impecabila, curierul nostru ajunge oriunde in tara fara nici o problema!"Au si tarantule si reptile si cam orice animal exotic posibil, sursa de unde le procura iti poate face rost de cele mai rare specii din lume :), marfa buna adusa din Germania: http://www.nevertebrate.ro/

| GESARGEAG explică (pentru Doctorfishadi):

Raspunsul tau nu mi-a fost de ajutor pentru ca eu voiam sa-mi comand hamster pitic sau porcusor de guineea.

| Doctorfishadi a răspuns (pentru GESARGEAG):

Imi pare chiar foarte rau sad.Dar nu strica sa ii intrebi! Suna-i si vezi ce zic.Cauta prin petshop de papagali ca acolo sunt si hamsteri happy!

| GESARGEAG explică (pentru Doctorfishadi):

Mersi pentru sfaturi!

| Doctorfishadi a răspuns:

Am uitat sa iti spun ca daca nu supravietuieste animalul pe drum va fi inlocuit de firma fara nici un comentariu.Sau ti se vor da banii inapoi daca doresti.