| SugarLips a întrebat:

Stiti va rog niste trucuri magice cu carti ceva care sa nu necesite instrumente speciale si va rog sa le explicati big grin dau funa plus vot la toti!

4 răspunsuri:
| Whatafy a răspuns:

Http://trucuri-magice.ro/ - carti de joc simple si trucuri uimitoare cu ele, totul explicat pas cu pas si usor de facut;)

| sndjulian a răspuns:

Si pe mine ma pasionau trucurile mai demult. Cauta pe youtube"card tricks". Acolo sunt explicate si aratate exact cum trebuie. Cheers!

| asdfghjklkjhgfdsa a răspuns:

Si eu caut de mullllllllllllt timp