| Adella05 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare tampita dar va rog fara glume:
Deci m`am gandit sa fac un blog... dar nu orice fel de bloghee hee
Vreau sa`mi fac un blog despre pisica mea big grin nu radeti.
adica nu stiu la cine am vazut de mult un blog despre un caine.
Dar intrebarea e : are rost sa-l fac? sau imi irosesc timpul?

8 răspunsuri:
| Bubiko a răspuns:

Cred ca de blogul meu zici: http://kalyamstaff.blogspot.com/. De ce sa nu-l faci? POt fi administrator?

| Nicole1234 a răspuns:

Nu e deloc o pierdere de timp!
Eu am un blog despre pisica si catelul meu :)
www.bellamitzy.blogspot.com

| mnia a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa!

| 6481 a răspuns:

Dacă e o pierdere de timp depinde numai de tine și de ceea ce aștepți de la această activitate. Dacă te aștepți ca blogul tău despre pisică să îl detroneze pe Zoso, probabil e o pierdere de timp. Dacă însă scopul tău este de a te amuza cu prietenii și de a învăța ce înseamnă să administrezi un blog, atunci cred că este o idee grozavă! happy

| AnonimA a răspuns:

Buna pai fal de ce sa nu il faci?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e frumos sa iti idolarizezi pisica...insa nu iti pierde timpul

Pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii ca ai dreptate, de ce jignesti comunitatea TPU cu asemenea postari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o intrebare normala.
Spor la pregatit blogul.
Eu l-as face in mai multe limbi nu numai in limba romana.
Asa ai cunoaste alti bloggeri care au pisici.
Miauuuu.