| Adyy5 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare tampita,dar un animal se poate îndrăgosti de om intr-un sens romantic(gen un cal,caine, pisica etc)? Dar invers?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi reamintesc ca omul e un animal,deci intrebarea e oare o specie poate iubi alta specie,iar homo sapiens este dovada ca da,deci consider ca si alte specii poate manifeste o forma de iubire nu stiu cum percep ele iubirea sau ce simt dar din moment ce uni caini isi jelesc stapani sau povestea cu delfina aia care ti a luat viata din iubire =nu stiu cat de adevarat e,dar in orice caz o afectiune este, dar la noi ca la ele fiecare e diferit, fiecare animal este diferit, uni caini sunt rai, violenti alti mai emotionali, sensibili, blanzi

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Deci un caine mascul spre exemplu se poate simti excitat cand stăpâna il atinge? laughing
Sau sa simtă atractie fizică fata de ea, sa vrea sa se culce cu aceasta?
Inca ceva...un animal simte placere cand ii e mangaiata partea intima?
Cum e masturbarea la oameni.

| Bula a răspuns (pentru Adyy5):

Incearca si vei vedea rezultatul tongue

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Tu confunzi afectiunea cu atractia sexuala