| ElenaSA a întrebat:

Stiu ca este greu de obtinut un raspuns, dar incerc totusi. Pana la urma comunitatea e mare si poate nimeresc pe cine care sa-mi dea un raspuns potrivit. Stie cine un medic veterinar bun in Alexandria sau un medic veterinar bun din Bucuresti dispus sa se deplaseze in acest oras contra unei sume de bani adecvate?

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Http://www.3vet.ro/
Dr.Matei Alexndru

1 răspuns:
| ElenaSA explică:

Esti sigur ca acest medic ma poate ajuta? Am dat nenumarate telefoane si nu suport un raspuns negativ.