| raluca18 a întrebat:

Sunt o iubitoare de animale si as vrea sa imi cumpar un bichon maltese, baiat, pot oferi pe el maxim 500 ron. Va multumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Șttefania a răspuns:

Nu prea cred ca o sa gasesti cu 500 de roni un caine bichon este 800 de lei si plus toate vaccinurile si jucarii, lese etc. este 1000de lei sau 10 milioane. Daca gasesti nu o sa fie de rasa pura.Eu iti doaresc noroc si sa gasesti exact ce iti doaresti!

2 răspunsuri:
| RockForever99 a răspuns:

Http://www.animale.anunturi.aaz.ro/......,-shih-tzu

Ai acolo un numar de telefon.Nu este decat 400 ron. Sper ca te-am ajutat.Numai bine!

| pitic_2663 a răspuns:

Si eu am bichon si am dat pe le 300 de euro:d Nu cred ca o sa gasesti cu 500ron si daca o sa gasesti nu cred ca o sa fie de rasa