| DyaDiiana19 a întrebat:

Te afecteaza psihic daca ai prietenii virtuali?

Răspuns Câştigător
| SupDude a răspuns:

Da, pentru ca in primul rand iti arzi neuroni, adica creieru tau se va obisnui cu gandirea ta si nu mai invata nimic nou si cand o sa iesi in lume ai putea sa te speri, temi de ceilalti oameni vei spune wow ce nebunie mai bine ma.s intoarce la jocurile mele si alte chesti si mai ales vocabularu tau nu va fi chiar asa de dezvoltat, si eu imi petrec mult timp in fata pc. ului si mi.am dat seama ca repet aceleasi chesti zi de zi....in orice caz prieteni virtuali sunt doar prin intermediu unuei tehnologi cunoscute dar daca vei iesi afara o sa vezi de fapt ce inseamna o prietenie si pentru inceput incearca sa.ti faci prieteni prin prieteni de la scoala si ai grija cum vorbesti fata de ei ca ei te pot rani nu e virtual ce o sa ti se intample nu poti sa.ti dai revive sau restart

| DyaDiiana19 explică (pentru SupDude):

Mersi, chiar ai dreptate! Am intrebat pentru ca si eu am niste 'prieteni' virtuali, dar nu stau toata ziua sa vorbesc cu ei, stau afara oh go on Ai funda; o3

| DyaDiiana19 explică (pentru SupDude):

Nu-mi apare sa-ti dau funda, scuze :c Daca o sa-mi apare iti dau!

12 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

DA, ca cand iesi in societate vei privi lumea alfel.

| DyaDiiana19 explică (pentru MotanAndrei):

Că când? căcând? Cacafonie happy

| MotanAndrei a răspuns (pentru DyaDiiana19):

Sunt un mare cacofonic, de aia am ajuns producator la prostielaughing

| LiftexMoon a răspuns:

Da, cu siguranta, iti arzi multi neuroini si cand iesi pe afara ai vrea sa fi pe facebook, twitter... sa vorbesti prin scris cu ei inloc sa te joci si sa vorbesti cu ei

| SupDude a răspuns:

Mersi pentru funda :*!
Si in orice caz ai grija in ce anturaj intri pentru ca fiecare anturaj are lucururi bune si rele asa ca te vei izbi rau de un perete cu o mie de intrebariwinking

| DyaDiiana19 explică (pentru SupDude):

Nu inteleg la ce te referi, ca doar totul e virtual, ce poate sa-mi faca virtual? App. cu placere :3

| SupDude a răspuns:

Nu virtual laughing in realitate (uitasem sa scriu am format in cap si mi-a fost foame laughing ) scuze pentru neintelegere aia e cand esti in real life nu in virtual big grin

| DyaDiiana19 explică (pentru SupDude):

Cred c-ai terminat de mancat pana acum rolling on the floor Mersi mult happy Chiar m-ai ajutat.

| SupDude a răspuns:

laughing cu placerehappy