| Aela a întrebat:

Știe cineva nume de cățelușe shih tzu? Va rog, este urgent!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cățelușa fiind a ta, tu fiind nașul de botez (dacă pot spune așa) îi dai ce nume crezi de cuviință. De la Ana la... Caiafa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziggy, Maggie, Missy, Honey, Babushka, Chantilly, Fuzzy, Jawa, Nessie, Tizzy, Whoopi, Yoko, Eloise, Hagrid

| KinderBeeeib a răspuns:

Daisy,Ruby,Bijoux,Sasha,Sarah,Artemis,Linda,Bella,Cookie,Sugar,Candy,White,Snow,Lady,Becca,Lindsay,Lola,Missy,Zucchi, Nikkie,Juvia,Karma,Nixie,Pollie, Molly, Misha, Luna, Moon, etc.

| SashaMalmed a răspuns:

•Yuuki,
•Kaga,
•Koko,
•Akane,
•Kaito
•Kanon
•Masao
•Megumi
•Sasuke
•Ryoko
•Sachi
•Sada
•Sakura
•Satomi
•Yui
•Zuta

O zi frumoasa ^-^