| DaRiUsMaN13 a întrebat:

Toti baietii auziti
cum ar fi mai indicat sa ma antrenez ca sunt la fotbal portar si pe 13 noiembrie avem turneu si mai e un portar bun si mi frica sa nul puna pe el titular adica (pe teren) asa ca va rog ziceti-mi... imi ziceti?

Răspuns Câştigător
| BaronVonBavaria a răspuns:

Roaga un prieten sa te ajute mergeti amandoi la stadion sau la o poarta de 7m si fa cea ce va pune si la antrenament sa faceti adica sa iti arunce mingea si tu s-o prinzi dupa aia sa iti sute de la poarta. Daca sunteti mai multi puteti face anumite fazebig grin iti zic eu ca si eu am fost portar acu sunt arbitru da am prieteni care or fost portari in div B Succes la turneu!

3 răspunsuri:
| Mynu a răspuns:

Mai iesi pe afara si joaca cu prietenii, du-te la un perete dai sut si o prinzi, sau joci cu un prieten antrenament...

| Humphrey a răspuns:

Sa fii foarte serios la antrenamente de acum inainte, si sa fii cat de poate de sarguincios... Bafta!

| DrOgAt_1508 a răspuns:

Lovesti mingea cu picioru de un zid... si sa nu o lasi sa treaca de tine... o arunci cat mai tare cu mana mingea si sa o prinzi la loc
apoi sut la poarta