| VladsBoss99 a întrebat:

Trebuie neaparat cont ca sa joc world of warcraft

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Da... dar poti juca pe sait privat dala pe gratis.

5 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

Nuuuuuuu, deloc aia de la Blizzard o sa iti dea chiar EI o copie piratata si o sa-ti spuna:"Pentru ca ai pusa o intrebare asa de profunda si cu talc pe TPU, vei fi singurul din cei peste 12 milioane de jucatori de pe serverele noastre care va putea juca fara cont"
Geez... voi ganditi inainte sa intrebati?

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Da, Dar pe servere private este gratis, pe blizz costa sa platesti gamecardurile cu niste conturi, daca te intereseaza incearca wowfreakz happy faci in 4 zile lvl 80 si in 3 min gearscore 4000 tongue [e destul de bun 4000] succes tongue

| IliuTZA_5884 a răspuns:

Poi cam da dar ia-ti un server privat ca sa iti faci cont pe grtis! BAFTA

| elektrix a răspuns:

Imi dai 50 ron pe un cont cu nightelf rogue echipat cu vraji puse?smug level 80?

| Pascariu_Andrei_1993 a răspuns:

Da... Daca nu ai cont, nu poţi juca...
Dar, poti sa downloadezi o versiune pe private server https://www.molten-wow.com/download/. Ai de ales dintre Cataclysm si Wrath of the Lich King