| Iamhere a întrebat:

Trebuie sa ma ingrijorez daca papagalului meu rosella i-au cazut toate penele din coada si o parte din penele de pe o aripa, peste noapte? Il am de cativa ani si nu s-a mai intamplat asa ceva. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ShakyBettySweet a răspuns:

Nu prea am cunostinte despre pasari fiindca nu am avut.E posibil sa fie o boala/intoxicatie de piele.Dar de cele mai multe ori papagalii au tendinta de a se scarmana de plictiseala...Verifica si la un veterinar happywinking