| AdrenalinTm a întrebat:

Cine se cunoaste la porumbei?
am gasit si eu un porumbel l-am luat ca il linsau pisicile dar nu are coada is smulse toate penele de acolo (e cu curu gol)si are o aripa mai mica una mai mare, el poate sa zboare dar se izbeste in toate in cat timp ii cresc penele?

4 răspunsuri:
| dalii389 a răspuns:

Buna. Probabil ca intr-o luna o sa ii creasca. Nu iti fa griji. Daca nu intr-o luna poate doua. Dar pana la urma o sa ii creasca happy :3 :*

| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Nu iti face griji ele vor creste in cateva saptamani sau luni.
Mult noroc!

| AdrenalinTm explică (pentru AdaAlexandra1461):

laughinga zburat si la prins o pisica pana am ajuns jos disparuse

| PumaBlonda a răspuns:

E un voiajor *** de pisici si apoi aproape mancat ii vor creste in 7zile