| smile20000 a întrebat:

Tresa imi cumpar un caine dar nu stiu de care.Chow chow sau un coker
?

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

Depinde de cati bani dispui. Chow chow e de 3 ori mai scump ca un coker. Dar totusi e mai bine un chow chow deoarece lor nu le cade blanita de pand daca ai un coker va fi plin de par prin toata casa, daca stai la curte cu vad vreo problema

12 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Cocker! Eu am unul si este extrem de inteligent si iubitor. Si e adevrata ii cade blana dar daca il perii nu vei gasi nici un fir. Eu una chiar mi-as mai lua un cocker.
Sora mea are un chow-chow, numai ca ea sta la casa, insa sincer cocker este mult mai iubitor. Dar acum este decizia ta.

| PinkPanther a răspuns:

Chow chow, e superb

| Nymphetamine a răspuns:

Chow-chow-ul love struck

| tomy111 a răspuns:

Chow chow... si eu am avut unul care era alb cu negru...parca era pandahappy, app, cainii asta-i chow chow albi si negri sunt foarte rari si daca ai gasi unul ar fi motivul tau de mandriehappy.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Chow cow

| Karla_4993 a răspuns:

Chow chow.Sunt asa draguti.O combinatie intre urs cu leu si caine.
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chow chow sunt mult mai dulci love struck, au moaca aia asa de bleaga.love struck

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Chow chow :X

| KillSuckers a răspuns:

Eu iti recomand un Chow Chow.
lallalle are dreptate Chow Chowul e plin de par si nici nu-i cade blana dar cokerul e plin de par + ca ii cade des.

| Igotbored a răspuns:

Chow chow sunt extrem de lenesi si de multe ori nici nu se vor obosii sa vina atunci cand ii strigi...vecinul meu a are unul iar cand il scoate la plimbare mai mult 500 de metri nu merg ca se si intorc din cauza ca nu nu vrea sa mearga

| maria5432 a răspuns:

Chow chow.

| Ianna_1564 a răspuns:

Coker pentru ca este extrem de simpatic si iubitor. Acum cum vrei da' sa stii ca e mult mai dragut coker'u` pentru ca eu am avut 2 si daca mi-as mai luat un caine tot coker mi-as luat;]