| anonim_4396 a întrebat:

Un Dog Argentinian poate ucide o puma bine dezvoltata? si cum vaneaza de fapt pume? sunt capabili sa omoare o puma 1 la 1? PS, nu sustin luptele intre animale.

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Capacitatea de vanatoare a unui animal e influentata de mai multi factori, cum ar fi pregatirea, hrana si sanatatea.
Greutatea unei pume este cu mult peste cea a cainelui, ma indoiesc ca ar putea sa se descurce singur impotriva unei astfel de feline.

1 răspuns:
| Alynescu22 a răspuns:

Pai nu le sustine baftalaughing) nici ele nu te sustin pe tine