| Loker a întrebat:

Treaba sta in felul urmator: am auzit ca rasa de caine husky are un mod al sau specific de a ucide animale, pasari si altele, asanumitul "husky style".
Ofer funda celui ce poate sa imi ofera informatii concrete si cat mai precise despre acest stil, adica, cum ii place lui sa omoare.
Multumesc!

1 răspuns:
| Loola19999 a răspuns:

E doar o joaca pentru el, vede pasarea ca pe o jucarie, pentru ca husky sunt foarte prietenosi si jucausi, nici cand sunt atacati nu sunt sunt foarte fiorosi.