| Master011 a întrebat:

Unde credeți ca ar trebui să îmi fac ziua? Împlinesc 12 ani. Eu vroiam la ceva gen aqua parca dar dacă aveți alte idei vă rog să le postați. Sunt băiat și credeți ca aqua parca-ul din bucurești e sigur?

8 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu frate, la Bamboo ar trebui sa ti-o faci. Si sa te si dezvirginezi cu ceva pitipoance comandate de parinti. Si eventual sa iti faca un cadou si o masina din aia mare de teren, asa ca pentru tine, ca doar la 12 ani esti mare. Eventual si un buletin fals ca sa o poti conduce.

Lasand sadismul asta verbal la o parte, nu uita ca lumea n-a inceput ieri, iar daca parintii te tin pe tine in puf, nu inseamna ca unii trebuie sa iti raspunda la intrebari aberante. Eu ti-am raspuns asa, ca sa ma distrez.

| Alex0194 a răspuns:

E criza si la 12 ani ti-o poti face foarte frumos acasa. Daca vrei iei de la magazin cateva baloane si pui niste hartie creponata sau glasata pentru decor, muzica pe net gasesti multa si buna, mancare facuta in casa foarte sanatoasa si mult mai gustoasa. Ce altceva mai trebuie? Sa aveti numai grija sa nu demolati casa si daca stati la bloc sa respectati orele de liniste sa nu va treziti ca va sar in cap vecinii laughing In rest, la multi ani, multa sanatate, cadouri faine si fericire.

| Alex0194 a răspuns:

E criza si la 12 ani ti-o poti face foarte frumos acasa. Daca vrei iei de la magazin cateva baloane si pui niste hartie creponata sau glasata pentru decor, muzica pe net gasesti multa si buna, mancare facuta in casa foarte sanatoasa si mult mai gustoasa. Ce altceva mai trebuie? Sa aveti numai grija sa nu demolati casa si daca stati la bloc sa respectati orele de liniste sa nu va treziti ca va sar in cap vecinii laughing In rest, la multi ani, multa sanatate, cadouri faine si fericire.

| T a răspuns:

Da, la un aqua parca ar fi frumos sau poti organiza o petrecere in pijamale.

| Dove a răspuns:

Daca ai prieteni/rude cu bun simt dule la un restaurant sau la o pizza cu niste Coca-Cola daca sunteti mai nebuni aqua parca sau o discoteca.

| Codruta a răspuns:

Pai... thinking

Poti sa o faci la un restaurant.tongue
Sau cum zici tu la un aqua parca
Sau daca vrei acasa
Oriunde numai sa va simtiti voi bine :*
Distractie placuta si La multi aniwinking!

| justmegirl a răspuns:

Eu mi-am facut-o acasa.iti zic sincer ca in alta parte dai milioane pentru 7 copii.acasa poti cati vrei tu si mankarea si sukurile pe care le vrei.etc...sper ca te-am ajutat

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Incearca la un McDonald's sau mergi cu prietenii undeva intr-o lunca sau la iarba verde bineinteles daca poti lua si muzica cu tine.