| anonim_4396 a întrebat:

Presupun ca majoritatea aveti Instagram, voi ce postati pe Instagram stories? Ce ar trebui sa posteze un baiat, dar o fata?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Wow, exista si reguli ce sa postezi la story acum?
Eu postez o parte din chestiile pe care le fac, ce mi se pare dragut, interesant, amuzant sau cand ma vad cu vreun prieten.

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! poze, statusuri, video, postezi ce vrei!

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Nu este o regula sau ceva. Eu de exemplu postez citate în engleza, poze drăguțe cu diferite lucruri găsite pe pinterest, we heart it, sau poze cu faze amuzante si actorii dintr-un serial mult indragit

| Sabi171 a răspuns:

Desigur diferite poze ambele statusuri