| reinhardtlaura28 a întrebat:

Unde iti poti steriliza gratuit pisicuta sau catelusul?

4 răspunsuri:
| cristina93 a răspuns:

La veterinar, intrebi acolo de sterilizare si iti spun ei ce trebuie sa faci

| cristina93 a răspuns:

Eu cred ca e gratis la veterinar thinking

| dy a răspuns:

De curand s-a infiintat politia veterinara! In sectorul 1 umbla din bloc in bloc si distribuie prospect cu infiintarea cabinetelor veterinare gratuite in fiecare sector pentru sterilizare! Eu n-am vorbit cu ei, dar au sunat la usa la vara-mea, care a zis ca pentru sectorul 1 este in piata Pajura un astfel de cabinet! Ea a retinut pentru ca si pe mine ma intereseaza pentru 2 pisicute si o catelusa.Pentru restul sectoarelor nu stiu.

| Angellina a răspuns:

Cristina93, gratuit.

la unele cabinete veterinare e gratuit, daca te inregistrezi la ei, cum ar fi sa fie medicul catzelusului tau sau a pisicutzei tale pentru toata viata sa.