| sensa a întrebat:

Unde pot steriliza doua pisici fara stapan(femele) gratuit? sau macar mai ieftin?

9 răspunsuri:
| xXCheeseXx a răspuns:

Bagii vata in matzee:O:O
criminalaaa

| sensa explică (pentru xXCheeseXx):

Si vrei sa le las sa se inmulteasca si sa nu aiba ce sa manance? sa se chinuie? daca esti asa buna iti dau tie 3 pisicute(2 fete si un baiat). vrei?

| sensa explică (pentru xXCheeseXx):

Gata "bunule samaritean" nu mai zici nimic? nu mai ai gura mare? asa ma gandeam si euwinking

| xXCheeseXx a răspuns (pentru sensa):

Ce tuu?

| sensa explică (pentru xXCheeseXx):

Nu mai zici nimic"tuu"? nu mai "tipi"dupa mine? cand e vb sa faci ceva te-ai facut "nevazuta"happy

| xXCheeseXx a răspuns (pentru sensa):

Nu te inteleg sh nici nu vreau
hai salutwave

| sensa explică (pentru xXCheeseXx):

Pai nu vrei si oricum ma indoiesc ca ai fi capabila.in schimb stii doar sa acuzi fara sa ai habar despre ce vb iar cand esti pusa sa faci ceva nu mai intelegi si nici nu vreiwinking

| xXCheeseXx a răspuns (pentru sensa):

Fha ma lasi?
Hai ca deja m-am saturat de tinee
BYE

| sensa explică (pentru xXCheeseXx):

laughing normal...nu-ti ajunge neuronul ala unic si obosit sa faci ata"fha"