| andreea4ever a întrebat:

Unde pot citi online cartea "Elevul Dima dintr-a 7-a"? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca, in general, "cartile" pe care le gasesti pe internet sunt doar niste variante prescurtate. Asta, din cauza drepturilor de autor.
Ai incercat sa citesti cartea in format clasic? Adica din ala de hartie. Se gaseste chiar si in bibliotecile satesti. Si e si mult mai putin obositor sa citesti o carte decat sa te uiti ceasuri intregi intr-un monitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gasesti si la chiosturile de ziare.

| Robert5678 a răspuns:

Www.rezumatele.ro stiu ca, crezi ca sunt doar rezumate, dar acolo poti gasi si carti in romana scrise complet. BAFTA

Pls funda daca te induri:D

| georgi1897 a răspuns:

La biblioteca =}