| Hexus96 a întrebat:

Unde pot vinde versuri facute de mine sau la cerere? Gen RAP.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu canta nimeni rap scris de altul laughing in special amatori.
Raperi isi compun singuri versurile ca doar de aia e considerat rapul cel mai sincer gen.
Doar manelistii cumpara versuri. laughing Acum ramane decizia ta.
Poate cumpara vreun prieten de-al tau care vrea sa se afirme dar nu stie sa scrie dk.

| Hexus96 explică (pentru Adry05):

Fratele meu, dacă 7 ani și câteva concerte înseamnă amator. Ok.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vindei le maestrului Cristoiu.

| Hexus96 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si cum fac asta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Hexus96):

Sau lui Vadimlaughing Tudorlaughing.

| Jrr_Klaudiu_1995 a răspuns:

Incepand pe Youtube dupa care concerte fan meetinguriwinking