| SanduAlex a întrebat:

Unde se organizeaza un targ de animale in resita sau Timisoara pentru a-mi cumpara si eu un catel?

Răspuns Câştigător
| xtreme95 a răspuns:

NU te duce la mall, is niste preturi de sari in sus.Cainii nu se iau din targ de animale se iau de la oameni care vand caine de rasa respectiva.Cei mai multi pui se vad in Septembrie Octombrie Noiembrie - Ianuarie Frebruarie Martie.In perioada asta nu o sa prea gasesti.Gandeste-te la o rasa si intereseaza-te. Poti sa dai si pe google sa iti faci ideea unui pret dar vei putea sa cumperi numai de prin septembrie.

4 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Adoptiicaini.ro

| liceu a răspuns:

In piata la Flavia in Timisoara. acolo sunt si sunt mai ieftini. sau in piata Ocico la Resita.

| flavius01 a răspuns:

Poti sa mergi si la mall in Tm, langa Auchan este un Petshop de unde poti cumpara catei big grin

| dann50 a răspuns:

In Timisoara este in piata balcescu in timpul weekendului happy