| RazvanSmile a întrebat:

{De unde imi pot cumpara un caine(de rasa)? La mine in oras se organizeaza in fiecare duminica un targ (de vechituri mai mult), oare gasesc acolo?thinking

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra pe tocmai.ro si selectezi orasul tau, e cel mai indicat si eu tot de pe acest site am cumparat un pechinez
O zi frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Daca tot sti de acel targ, du-te odata acolo, vezi despre ce este vorba si daca nu gasesti nimic du-te la un plasament pentru animale ..Succes!

| adishorMS a răspuns:

Cauta la targ, si dupa aia pe tocmai.ro sau mercador.ro selectezi judetul tau si gata
funda?

| marcelCROITORU a răspuns:

Am eu un huschi te intereseaza? are 1 an jumate