| parishiltonbia a întrebat:

Uneori cand vreau sa sun pe cineva de pe telefonul meu suna putin, ca si cum ar suna in mod normal, apoi scrie apel terminat si revine la poza initiala de fundal si nu pot sa sun pe nimeni, desi stiu sigur ca am minute, semnal si baterie. Alteori nu pot sa primesc eu telefoane. Ce se intampla?

1 răspuns:
| superdemi a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ori l-ai udat ori l-ai scapat pe jos trebuie sal lasi cateva zile inchis. Sper ca te-am ajutat.