| cosma1 a întrebat:

Urgent! acum doua zile am lovit un catelus cu roata de la masina, am fost la veterniar cu el si mi-a spus ca nu are nimic iar a doua zi i s-a umflat burta ma poate ajuta si pe mine cineva? urgent va rog frumos

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer, pentru liniștea ta mai du-l o dată la medic, aici nimeni nu te poate ajuta faptic!
Pa, pa.

| AlexeHellsing a răspuns:

Cere părerea unui alt veterinar.

| TheDarkDragon a răspuns:

Lol.Du-te la veterinar.Dar depinde si unde l-ai lovit, ca daca l-ai lovit la picior, nu are nici o legatura cu burta, ma rog.Da mai du-te la alt veterinar.

| Elenuca3567 a răspuns:

Du-l la medic, sigur are vreo leziune interna...medicul va sti ce e de facut, probabil ii va prescrie anti-inflamatoare daca nu e nimic grav.

| And4rr a răspuns:

Poi mai du-te odata la veterinar, el iti va spune daca e grav sau nu. Poate a mancat prea mult. Nu stiu, dar du-te la veterinar.

| AdeutssaAde a răspuns:

Incearca la un alt veterinar? thinking

| BeeaBeatrice22 a răspuns:

Stii ce inseamna? Ca veterinarul e prost.batting eyelashes rolling on the floor Du-te la altu' si reproseaza-i.