| zamfirsimonaiuliana a întrebat:

nu am mai postat de mult si vreau sfatul vostu urgent! m-am lovit langa ochi si ma doare atunci cand apas dar s-a facut rosu si s-a umflat. vreau sa imi treca pana luni sa ma duc la scoala fresh. tin sa mentionez ca am cazut cu bicicleta si atunci cand am cazut m--am lovit de roata la caruta unui om care venea inspe mine. va rog sa nuradeti de mine eu tin mult la imaginea mea. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnaLove444 a răspuns:

Trebuie să te duci la doctor să vezi ce ai. Dacă e grav, rămâi acasă şi îi dai dirigintei fişa medicală sau îi spui mamei/tatălui tău să o ducă la şcoală