| combativul a întrebat:

Acum cateva zile m-am lovit la genunchi. A doua zi dupa ce m-am lovit de dimineata mi s-a umflat genunchiul si am plecat la doctor. Doctorul mi-a spus ca am o contuzie si nu e nimic de speriat. Ideea e ca pe mine tot ma doare genunchiul presupun ca e femurul si cand vreau sa ma las jos, adica gen cand faci genuflexiuni nu pot sa ma las in jos fiindca ma doare si cand merg la fel nu prea pot sa il indoi. Ce credeti ca e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-a spus doctorul ce e. Cu timpul va trece durerea.

| combativul explică (pentru darrio2007):

Sper sa treaca cat mai repede fiindca ma doare foarte tare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu confunzi lucrurile, daca era femurul afectat numai puteai merge deloc, nu este femurul, tu sigur nu stii nici unde este femurul, posibil sa fie meniscul care se află in zona genunchiului, mergi si fa o radiografie si numai vorbi prostii cu femurul tau.

| combativul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Deci eu am genunchiu drept da? Meniscu nu se aflea pe partea dreapta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru combativul):

Mergi la doctor si intreaba l pe el.