| anonim_4396 a întrebat:

Urgent,am un vitel zilele trecute a venit cineva, un medic, si i-a facut o injectie, un calciu..in locul unde i-a fost facuta injectie a aparut o umflatura, ce sa fac, care este cauza... ofer funda

Răspuns Câştigător
| Alina49335 a răspuns:

Mergi la veterinar sau cheama-l acasa la tine (daca nu azi, luni). Este posibil sa se fi infectat.Nu e de joaca, trebuie consultat de un medic!

1 răspuns:
| Kandia15 a răspuns:

Cred ca s-a infectat sad Nu sta degeaba, e periculos. Du-te la veterinar si spune-i cele intamplate