| CrazyKiddd a întrebat:

Cainelui meu i-a aparut o umflatura mica in locul unde i-a facut vaccinul ii va trece? si de ce a aparut?

Răspuns Câştigător
| PandaEm a răspuns:

Nu-ti fa griji ii va trece in cel mai scurt timpwinking la fel am patit si eu mi-a fost tare frica sa nu se inrautateasca dar veterinarul mie zis ca e ceva normal la orice animal.
deci nu-ti fa griji ii va trece:*

3 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Nu iti face griji, chiar si eu am un caine si asa a patit.La 2 zile dupa vaccin ii se dezumflase.

| BETTYNA a răspuns:

Buna, este normal sa-i sai apare umflatura aceea de la vaccin, dar i va trece, iar daca i-ai mai facut si nu ia aparut trebuie sa fie ceva hmm ...anunta veterinarul!

| DoarCipone a răspuns:

Probabil ca reactie alergica... normal ar trebui sa ii treaca. Daca nu dispare in cateva zile se va consulta doctorul veterinar.