| Juliet10 a întrebat:

URGENT! Eu si prietena mea am găsit 2 pisoi. Unul pare sa aibă 2 luni, celălalt o luna. Pentru cel mai mic am luat picaturi pentru ochi. Le-am dat lapte, apa si mâncare specială. Le-am facut rost de adăpost. Ce mai putem face cu ei? Cum sa ii îngrijim?

2 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Cred ca e bine ce ati facut, poate ar trebui sa le gasiti niste stapani [ in caz ca nu puteti avea voi grija de ei ].

| SashaS a răspuns:

Buna. Pai va puteti juca cu ei. Daca ii pastrati voi eu zic sa mergeti cu ei la doctor si sa le facetii vaccinurile necesare. Poate au paraziti sau boli care nu se vad. Sa va traiasca :*.