| mariancadaru a întrebat:

URGENT!
Hey TPU eu vreau un ciobanesc german dar tata a zis ca imi ia in mai, dar eu am vorbit cu cineva si vrea la schimb un pc! Oare ce va zice tata?(cate odata e nervos)Azi trebuie sa vina cu catelul! PC-ul e al meu nu va zice nimic ca il dau dar ce va zice de catel va rog ziceti-mi repede ce sa ii zic cand il va vedea? Repede! Dau funda! Repede va rog!

3 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Depinde si ce pc ai dat pe el.Totusi nu mi se pare o afacere buna.Un caine trebuie crescut de mic si educat. Daca tu il iei mare ai sa ai probleme cu el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si catelul ala are pedgree de ai dat un pc pe el nu?

| mariancadaru explică:

Catelul are abia 6 luni, Pc este foarte bun, catelul inca nu stiu daca are pedigree...