| viperra a întrebat:

URGENT! mi-am luat pesti guppy si au facut pui...acum puii au o luna si ii tin intr-un acvariu de 50 litri si aseara mi-au murit 2 pui si dimineata inca 2 pui, mentionez ca mai am 4 corydoras(sanitari) si un sanitar care are ventuza, 3 rasbora, melci( cam 200, nu 20 ci 200),si sambata mi-am mai luat un guppy alb ca perla... de ce imi mor puii? va rog raspundeti repede! crying( FUNDA! apropo, eu ii tin pe toti impreuna!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au destul spatiu! Trebuie sa fie separati! Sa ai o zi frumoasa!

| viperra explică (pentru anonim_4396):

Acvariul e mai lung ca mana mea, e foarte mare