| alina_4026 a întrebat:

V-am spus si va mai spus ca sint o fana a lui Robert Pattinson si a filmului Amurg, amurg luna noua.Am citit doar primul si am doilea volum iar pe celelalte nu le pot gasi. Daca le-ati citit spuneti-mi va rog Robert ramine cu Bella, se casatoresc? Va multumesc... Tare as dori sa stiu daca ramin impreuna.

Răspuns Câştigător
| cristina4love a răspuns:

Acestia se vor intoarce acasa.Robbert o va ucide pe Victoria si totul va fi bine.Robbert se va casatori cu Bella si vor pleca in luma de miere intr-o insula ce apartinea familiei Cullen(cadou pentru Esme). Desigur ca Bella ramane insarcinata si sfatuita de Rosalie aceasta se va hotara sa pastreze copilul. Ajunsa acasa inapoi in Fork Se simte din ce in ce mai rau deoarece copilul ce crestea in ea era un hibrid(jum vampir jum om) si ii facea foarte mult rau Bellei(fiind nevoita sa bea sange pentru a o hrani pe micuta). In momentul in care aceasta naste, hemoragia este foarte puternica iar singurul lucru care ramane de facut pentru a o salva pe Bella este acela de a o transforma in vampir.Aceasta zace in agonie timp de 3 zile dupa care isi revine si isi descopera micuta fetita(Reneesme) si isi descopera capacitatile supranaturale(aceasta poate forma un scut prin care apara toate persoanele din jurul ei). Jacob se va indragosti de fetita Bellei si totul va fi ok.:*

5 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

In 2010 va aparea a 3-a parte din film, iar in urmatorii 2 ani va aparea ultima parte care va fi impartita in 2 filme...Eu am citit primele 3 carti. Stiu ca Bella va deveni vampir intr-un sfarsit, si din cate am aflat vor avea si un copil. Dar de ramas impreuna, raman. De asemenea, se zvoneste ca pe langa cele 4 carti care au aparut va mai aparea una, care va cuprinde actiunea primelor patru dar povestite din perspectiva lui edward (Robert Patinson).

| VladyCristian a răspuns:

Vor avea un copil happy

| andaaaaa a răspuns:

Da, raman impreuna la sfarsitul celei de-a patra(adica ultimei) carti, si fac si un copilbig grin

| Alina a răspuns:

Daca vrei sa le citesti si pe celelalte le poti gasi pe internet, pe www.scribd.com :)