| Rizer a întrebat:

Va ganditi sa va deschideti o afacere?
In ce domenii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu ma ocup cu traficul de carne vie.transport gaini de la tara, spre oras.sau de facut ulei in lanul de rasoare.eu mananc seminte.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

M-am gandit la un moment dat la un birou de traduceri. Deocamdata am abandonat gandul acesta.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da! As deschide o afacere in domeniul ''prestari de servicii catre populatie''.

| JeSa a răspuns:

Buna!, Da!,- magazin de haine!

| Orannginna a răspuns:

Imobiliare.

| onelove a răspuns:

De ceva vreme am abordat din nou ideea de web design, am inceput sa invat si sper ca pana anul viitor in februarie sa stiu destul de multe ca sa incep singur pe acest drum.

| nick_9589 a răspuns:

Da. in domeniul in care am facut scoala...

| euintodeauna a răspuns:

Ori ce