Abh
| Abh a întrebat:

Daca ar fi sa va deschideti o afacere, care ar fi aceea?

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Aş vinde pufarine big grin.

| Elena1234456 a răspuns:

Un cabinet de psihologie big grin.

| Ramonaaaa a răspuns:

Un cabinet de psihologie pentru toata lumeabatting eyelashes.

Abh
| Abh explică:

Eu as deschide un centru sportiv pentru copiii cu probleme fizice, gen obezitate, deformari ale coloanei.

Abh
| Abh explică:

Observ ca cineva si-a bagat nasul si a dat " stupid " mai multor raspunsuri. Chiar nu au ce lucra unii?

| BRG a răspuns:

O vecină de-a mea vrea să deschidă un magazin de servicii funerare, crede ea că asta este o afacere pe vremurile astea cînd toţi mor.

| AnaEindragostita a răspuns:

magazin alimentar si /sau o afacere ocrotirea animalelor funta? plz

| AnaEindragostita a răspuns:

Eu una iasi da funta lui oana

| OanaG a răspuns:

Pai un atelier de moda, su un orfelinat[nu prea e o afacere profitabila, dar sunt cu inima impacata pentru ca voi putea ajuta niste copilasilove struck

| tania77 a răspuns:

O pensiune in zona de munte.

| stresu a răspuns:

Ferma de melci. Pe bune, e foarte profitabila.

| Mara_1046 a răspuns:

Magazine alimentare in apropierea scolilor/liceelor. Cofetarii in imediata apropiere a salilor de sport. tongue O alta afacere buna ar fi comercializarea de produse pentru adolescenti...in care sa le oferi toate noutatile si magariile care le trec prin cap... si da, chiar si produse cu Hannah Montana si Justin Bieber tongue n-au limitahee hee

| hippiemuslim a răspuns:

Moaște SRL. Stai la coadă, pupi moaște și platești. Just think about it! Sunt 18 mil de ortodocși și cu un leu pe pupat scoți 18 mil de lei noi!
Ah stai... deja exista firma asta... I se spune BOR srl!

| DeyCj a răspuns:

O tipografie digitală şi o serigrafie.

| Gospell a răspuns:

As deschide un restaurant cu specific mexican sau o gradinita privata.

| Barbie_9607 a răspuns:

Un salon de infrumusetarehappy

| maria34 a răspuns:

Un hypermarket sau o sala de dimnastika :X