| Youkillme a întrebat:

Va plac bratarile de prietenie?

15 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Da, sunt ok.
Nu port bratari dar daca mi s-ar oferi n-as refuza-o.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Mie imi plac la nebunie, mai ales cand iti este daruita da cel/ cea mai bun prieten/a si cel mai misto este cand o daruiesti, se umple inima de bucurie happy happy

| Wolfszeitt a răspuns:

Da, îmi plac. Lucram la una când ţi-am citit întrebarea. laughing

| Puffulets a răspuns:

Nu!

| Alexandra7201 a răspuns:

Da, si chiar am inceput sa le vand. Tie iti plac?happy

| Youkillme explică (pentru Alexandra7201):

Imi plac si mie cum crezi de ce am intrebat!?

| KingCobra a răspuns:

Da

| DeDeDya a răspuns:

Da de ce?

| Jeliy a răspuns:

Da, sunt faine. Eu am peste 16 bratari pe maini. Sunt super, asa poti sa ti minte o persoana importanta.

| Youkillme explică (pentru Jeliy):

Sunt de acord cu tine, dar cum crezi si baietilor le merge cu ele!

| Jeliy a răspuns:

Da, sunt ok.
Asa poti sa stii ca persoana de la care ai primit-o tine la tine.
Multumesc!

| bey a răspuns:

Bratarile de prietenie sunt cele mai frumoase amintiri, ele formuleaza prietenia.
a imi plac bratarile prieteniei.
(am votat intrebarea cu nota 10.)

| Youkillme explică (pentru bey):

Iti multumesc mult!