| anonim_4396 a întrebat:

Va plac cainii tibetani?

6 răspunsuri:
| DepresivulClasei a răspuns:

Nu, am numai javre

| gabicoo a răspuns:

Te referi la Mastiful Tibetan? Da! Are un vecin!
Dar te costă cam mult: când îl cumperi dai foarte mult pe el, e pretențios la mâncare (mănâncă mult și nu orice) crește mult în dimensiune - devine imens, blana trebuie periată zilnic, etc.
În schimb e un câine de senzație! Dacă stai la curte, ai timp să-l îngrijești și te ține buzunarul atunci: DA!

| morfeo a răspuns:

Aduce mai mult a urs decat a caine

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Flocoșii ăia? Sunt superbi și impunători...

| Felys a răspuns:

Total opus preferintelor mele, nici gratis nu l-as vrea, de fapt nici macar sa ating un asemenea caine nu mi-ar face placere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mastifful ala, nu este singura rasa de caine tibetan. De exemplu eu am spaniel tibetan. laughing