| uoiza a întrebat:

Va plac cainii husky?

11 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| An0nim_1112 a răspuns:

Da, sunt niste caini foarte frumosi si foarte atractivi.Sunt foarte jucausi dar si blanzi.

| catty443 a răspuns:

Daca imi plac? Ii ador love struck

| andyandreyutza a răspuns:

Daaa:X sunt adorabili.Adora miscarea si sunt mereu plini de energie.Sunt mereu ageri si cei cu culoarea blanii alb imaculat imi plac cel mai muult:X

| Adelyna_3827 a răspuns:

Daa! Am si eu unul:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi plac foarte mult, e una dintre rasele mele preferate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in decembrie imi iau si eu, o femela mare de 8 luni si un puiuthee hee

Răspuns utilizator avertizat
| AnMa a răspuns:

Cum sa nu imi placa :X:X ii ador :X:x, de fapt ador toti cainii, deaorece sunt "Cei mai buni prieteni ai omului". Da imi plac cainii husky sunt pufosi :X albi :X si foarte dar foarte dragalasi :X:X daca vrei sa iti cumperi unul : http://www.imperecheri.ro/index.php?loc=anunt&nr=87509... spune si tu :X:X nu iti vine sa il mananci?

| Lucia_5229 a răspuns:

Daaaa ff mult!:X
chiar am unu. merita sa iti iei
este foarte iubitor, ascultator si il poti dresa ff usor
sincer iti recomand sa iti cumperi
:*
sper ca te-am putut ajuta!

| cryna43v3r a răspuns:

Da, sunt superbi