| lovedogs a întrebat:

Va plac cainii? DA sau NU? De ce?

Răspuns Câştigător
| MomentanNuAmNume a răspuns:

Normal. sunt nişte animale care te iubesc indiferent de situaţie,dacă tu le-ai fost un stăpân bun. şi da,iubesc şi maidanezii. sunt atât de amărâţi,totuşi. dacă ar fi după mine, i-aş lua pe toţi acasă. însă... sper să se rezolve problema, pentru că şi ei merită iubiţi, la fel ca restul, chiar dacă nu sunt de rasă sau din pet shop-uri.

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Da.o singura rasa.de ce? degeaba.

| lovedogs explică (pentru viotedy):

big grin ce raspuns mi-ai dat si tu!

| viotedy a răspuns (pentru lovedogs):

Asa intrebare=asa raspuns.

| lovedogs explică (pentru viotedy):

Ha,ha, mor de ras

| vangaelis a răspuns:

Nu. De ce? pentru ca-mi plac pisicile happy

| hummmer a răspuns:

Da.Nu te judecă, te iubesc necondiţionat, te apără de papuaşi, indiferent de rasă.

| omulpaiangan a răspuns:

Da, cum sa nu iti placa un rotwailer, pechinez sau un labradorhappy mai ales labradorul e foarte frumos si cumintehappy.
Dar nu-mi plac maidanezii care sunt agresivi, pe aia i-as omora cu un baston.winking